Мороз Валерій Петрович

Мороз Валерій Петрович Мороз Валерій Петрович Мороз Валерій Петрович Мороз Валерій Петрович Мороз Валерій Петрович

Кандидат фармацевтичних наук, доцент

 У 1985 році вступив до Харківського фармацевтичного інституту (зараз Національний фармацевтичний університет), який закінчив у 1992 році і отримав диплом провізора.

З 1991 року і по теперішній час працює у Національному фармацевтичному університеті. Працював на посаді старшого лаборанта (1991-1994). Закінчив магістратуру (1996) та аспірантуру (1999) НФаУ. Працював на посадах асистента (1997-2003), доцента кафедри аналітичної хімії (2003-2020). З вересня 2020 року працює на посаді доцента кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології.

Захистив кандидатську дисертацію під керівництвом проф. Болотова В.В. (2000) за темою «Хіміко-токсикологічне дослідження метоклопраміду», кандидат фармацевтичних наук. Є співавтором понад 120 наукових та навчально-методичних праць.

Відповідає на кафедрі за навчальну дисципліну «Аналітична хімія та інструментальні методи аналізу» освітньо-професійної програми «Технології фармацевтичних препаратів» (бере участь у створенні робочих програм, методичного забезпечення, текстів лекцій, ін.), є співавтором навчальних посібників, довідників, практичних керівництв, лекцій та інших методичних видань кафедри. Читає курс лекцій «Аналітична хімія», «Аналітична хімія та інструментальні методи аналізу», проводить лабораторні заняття та семінари з дисциплін «Аналітична хімія», «Фармакопейні методи аналізу» та «Сучасна аналітична лабораторна практика» для студентів денної та заочної форми навчання.

Секретар кафедри аналітичної хімії з 2000 року.

Щорічно готує здобувачів вищої освіти до предметної Олімпіади з аналітичної хімії. Більше десяти років поспіль працює зі студентами у студентському науковому гуртку кафедри НФаУ. За результатами роботи зі студентами СНТ вийшло біля 20 тез доповідей на наукових студентських конференціях НФаУ.

Print Friendly, PDF & Email