Конференції, проведені кафедрою

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ДИСТАНЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА 100-РІЧЧЮ КАФЕДРИ АНАЛІТИЧНОЇ ХІМІЇ НФАУ

16 квітня 2021 р. на базі кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ відбулася Міжнародна науково-практична дистанційна конференція «Сучасні аспекти створення лікарських засобів», присвячена 100-річчю кафедри аналітичної хімії НФаУ.

Основними науковими напрямами роботи конференції були: конструювання, синтез і модифікація біологічно активних сполук, дослідження зв’язку структура-активність, методи фармакологічного скринінгу; сучасні підходи до створення нових лікарських та косметичних засобів, функціональних харчових і дієтичних добавок; аналітичні аспекти у синтезі біологічно активних сполук та створенні нових лікарських засобів; контроль якості лікарської рослинної сировини, фітопрепаратів, парфумерно-косметичних засобів і функціональних харчових добавок; сучасний фармацевтичний аналіз та стандартизація ліків; хіміко-токсикологічний аналіз біологічно активних речовин і лікарських засобів.

Участь у роботі конференції взяли викладачі, здобувачі вищої освіти, наукові співробітники 26 закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, лабораторій з контролю якості та фармацевтичних підприємств України, вчені з Азербайджану (Азербайджанський Медичний Університет), Казахстану (Медичний університет Караганди, Карагандинський університет ім. Букетова), Узбекистану (Ташкентський фармацевтичний інститут, Інститут хімії рослинних сполук АН РУз, Інститут імунології АН РУз, Інститут мікробіології АН РУз, Національний університет Узбекистану ім. М. Улугбека, Ташкентський хіміко-технологічний інститут, Інститут біоорганічної хімії ім. акад. А.С. Садикова та інші), а також 4 країн далекого зарубіжжя – Польщі (Institute of Biology and Earth Sciences, Pomeranian University in Słupsk), Словаччини (FHPS University of Presov), Бразилії (Universidade Federal do ABC, Santo André; Universidade Federal de São Paulo, São Paulo; Universidade Federal de São Paulo, Santos) та Саудівської Аравії (College of Medicine, Shaqra University, Al-Dawadmi).

За результатами конференції підготовано збірник наукових праць, який нараховує 150 тез доповідей.

ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ДИСТАНЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ “СУЧАСНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ”

1 лютого 2022 року кафедрою аналітичної хімії та аналітичної токсикології проведено ІІ Міжнародну науково-практичну дистанційну конференцію “Сучасні аспекти створення лікарських засобів”, присвячену 80-річчю з дня народження професора В.В. Болотова (Реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №565 від 02.08.2021 р.).

Основні наукові напрямки роботи конференції:

• конструювання, синтез і модифікація біологічно активних сполук, дослідження зв’язку структура-активність, методи фармакологічного скринінгу;
  • сучасні підходи до створення нових лікарських та косметичних засобів, функціональних харчових та дієтичних добавок;
  • аналітичні аспекти у синтезі біологічно активних сполук та створенні нових лікарських засобів;
  • контроль якості лікарської рослинної сировини, фітопрепаратів, парфумерно-косметичних засобів та функціональних харчових добавок;
  • сучасний фармацевтичний аналіз та стандартизація ліків;
  • хіміко-токсикологічний аналіз біологічно активних речовин та лікарських засобів;
  • організація та економіка у фармації, менеджмент та маркетинг у фармації, фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та застосування лікарських засобів;
  • соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи;
  • фармацевтична освіта в Україні.

Участь в роботі конференції брали вчені України та закордону – з Азербайджану, Узбекистану, Польщі та Бразилії.

За результатами проведеної конференції видано збірник наукових праць, який нараховує 180 тез доповідей. Матеріали представлені фахівцями 34 вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, лабораторій з контролю якості та фармацевтичних підприємств України та 14 закордонних організацій.

Збірник матеріалів

Сертифікати учасників