Виховна робота

Кафедра аналітичної хімії є однією з найстаріших, яка існує з моменту заснування Університету і має величезну історію.

Кожен викладач кафедри з перших занять на початку навчального року знайомить студентів своєї групи з історією кафедри аналітичної хімії.

Кафедра має прекрасні стенди, на яких відображені віхи становлення та розвитку кафедри.

Видатні вчені, що внесли вагомий внесок в розвиток аналітичної хімії, очолювали кафедру в різні періоди, студенти мають знати їх прізвища та пишатись досягненнями і відкриттями.

Також студенти знайомляться з науковими напрямками кафедри в минулому та сучасності, що формує в них бажання почати свою наукову роботу в СНТ кафедри, що мотивує на серйозне ставлення до предмету із самого початку його вивчення.

Також студентів знайомлять з учбово – методичними виданнями кафедри, які написані співробітниками кафедри для студентів, розвитку їх кругозору з предмету аналітичної хімії.

Ці міні екскурсії дуже подобаються студентам, викликають багато запитань і є невід᾽ємною складовою виховної роботи зі студентами при формуванні його особистості.

Напрямками виховної роботи є:

  • національно-патріотичне виховання
  • моральне виховання
  • правове виховання
  • трудове виховання
  • екологічне виховання
  • естетичне виховання
  • фізичне виховання (здоровий спосіб життя)

Кафедра продовжує працювати з психологічною службою НФаУ, заплановані лекції для студентів, зустрічі з провідними психологами.

Кафедра підготувала та провела лекції за загальним напрямком “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя”.

3 лютого 2020 року відбулась лекція на тему «Тютюнопаління – шкода здоров’ю» для студентів факультету з підготовки іноземних громадян Фм19*(5,0д)іф01. Лектор доц. Ахмедов Є.Ю.

30 січня 2020 року відбулась лекція на тему «Здоровий спосіб життя» для вітчизняних студентів денного відділення Фм18(5.0д)-05. Лектор доц. Алтухов О.О.

29 січня 2020 року відбулась лекція на тему «Тютюнопаління -шкода здоров’ю» для студентів факультету з підготовки іноземних громадян Фм18(5.0д)іф4. Лектор доц. Ахмедов Є.Ю.

28 січня 2020 року відбулась лекція на тему «Тютюнопаління – шкода здоров’ю» для студентів факультету з підготовки іноземних громадян Фм18(5,0д)іф19. Лектор доц. Ахмедов Є.Ю.

27 січня 2020 року відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я молоді» для вітчизняних студентів денного відділення Фм18(5,0д)іф19. Лектор доц. Бризицкий О.А.

Print Friendly, PDF & Email