Жукова Тамара Володимирівна

Тамара Володимирівна – доцент кафедри аналітичної хімії (з 1989 р.), працює з 1980 року, кандидат фармацевтичних наук (1983 р.), дисертація на тему «Полярографический анализ биологически активных соединений, производных аминов и амидов», є співавтором понад 119 наукових публікацій з аналізу. Відповідальна за методичну роботу кафедри.

Відповідає на кафедрі за повне методичне забезпечення спеціальності «Фармація». Співавтор навчальних посібників, довідників, курсу лекцій та інших методичних видань українською та російською мовами, відеороликів з виконання практичних робіт, озвучених лекцій. Проводить лабораторні та семінарські заняття. Читає курс лекцій з аналітичної хімії та вибіркових дисциплін САЛП, Фарм МА, ОХМ.

Відповідає за щорічне проведення предметної Олімпіади з аналітичної хімії.

За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я України та високий професіоналізм нагороджена Почесними грамотами Харківської міської ради (1999 р.), облдержадміністрації (2004 р.), НФаУ (2001, 2013, 2017 р.), Міністерства охорони здоров’я (2007 р.), внесена до «Золотої книги пошани» у 2015 році.

Print Friendly, PDF & Email