День знайомства з НФаУ «Чому я обираю фармацію?»

10.02.2022 року кафедра провела День знайомства з НФаУ «Чому я обираю фармацію?» для випускників Вовчанського медичного фахового коледжу, які знаходяться на дистанційній формі навчання, в режимі zoom-конференції. Від адміністрації коледжу були присутні Н.В. Бондарцова – заступник директора з навчально-виховної роботи, Н.М. Чаган – завідуюча відділенням. З боку кафедри були присутні професор С. Баюрка, доценти О. Алтухов, Е. Ахмедов, С. Карпушина, О. Кизим, С. Полуян, О. Погосян, З. Шовкова.

Організатор заходу – завідувач кафедри, професор Сергій Колісник, спікер – доцент Катерина Динник.

День знайомства з НФаУ «Чому я обираю фармацію?» День знайомства з НФаУ «Чому я обираю фармацію?» День знайомства з НФаУ «Чому я обираю фармацію?»