ІІ Міжнародна науково-практична дистанційна конференція “Сучасні аспекти створення лікарських засобів”

1 лютого 2022 року кафедрою аналітичної хімії та аналітичної токсикології проведено ІІ Міжнародну науково-практичну дистанційну конференцію “Сучасні аспекти створення лікарських засобів”, присвячену 80-річчю з дня народження професора В.В. Болотова (Реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №565 від 02.08.2021 р.).

Організатори конференції:

Міністерство охорони здоров’я України
Міністерство освіти і науки
фармацевтичний університет
Кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ

Основні наукові напрямки роботи конференції:

• конструювання, синтез і модифікація біологічно активних сполук, дослідження зв’язку структура-активність, методи фармакологічного скринінгу;
  • сучасні підходи до створення нових лікарських та косметичних засобів, функціональних харчових та дієтичних добавок;
  • аналітичні аспекти у синтезі біологічно активних сполук та створенні нових лікарських засобів;
  • контроль якості лікарської рослинної сировини, фітопрепаратів, парфумерно-косметичних засобів та функціональних харчових добавок;
  • сучасний фармацевтичний аналіз та стандартизація ліків;
  • хіміко-токсикологічний аналіз біологічно активних речовин та лікарських засобів;
  • організація та економіка у фармації, менеджмент та маркетинг у фармації, фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та застосування лікарських засобів;
  • соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи;
  • фармацевтична освіта в Україні.

Участь в роботі конференції брали вчені України та закордону – з Азербайджану, Узбекистану, Польщі та Бразилії.

За результатами проведеної конференції видано збірник наукових праць, який нараховує 180 тез доповідей. Матеріали представлені фахівцями 34 вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, лабораторій з контролю якості та фармацевтичних підприємств України та 14 закордонних організацій.

Усі учасники одержали іменні сертифікати.