25.11.2022 працівники кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології прийняли участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченій 85-річчю Ташкентського фармацевтичного інституту «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми та перспективи». Були зроблені доповіді «Detection and identification of citalopram and its biotransformation products in the urine by thin layer chromatography and mass spectrometry» (доц. Карпушина С.А., проф. Баюрка С.В.) та «Розробка складу і технології одержання дієтичної добавки у вигляді гранул «Кахінол» з антиоксидантною активністю, що застосовується при синдромі полікістозу яєчників» (ас. Маслов О.Ю., проф. Колісник С.В.).

Участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми та перспективи» Участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми та перспективи» Участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми та перспективи» Участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан фармацевтичної галузі: проблеми та перспективи»