18 травня 2023 року відбулась Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines» (посвідчення ДНУ УІНТЕІ № 550 від 19.12.22). Організатори – кафедра фармацевтичної хімії, кафедра медичної хімії, кафедра загальної хімії та кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології.

У засіданні у форматі Zoom-конференції взяли участь понад 60 науковців, викладачів, аспірантів та студентів.

У роботі конференції взяли участь представники України, Великобританії, Ірландії, Польщі, Тайваню, Єгипту, країн Середньої та Центральної Азії – усього понад 200 учасників із понад 70 установ.

Конференція розпочалась з привітального слова від проректорки ЗВО з науково-педагогічної роботи, професорки Інни ВЛАДИМИРОВОЇ та завідувачки кафедри фармацевтичної хімії, професора Вікторії ГЕОРГІЯНЦ.

У роботі пленарного засідання взяли участь закордонні гості, вчені з України та аспіранти.

Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р. Міжнародна Internet-конференція «Modern chemistry of medicines», 18 травня 2023 р.

Зацікавили присутніх лекції майстер класу «Фотофармакологія і фотодинамічна терапія – досягнення і перспективи» професора Ігора КОМАРОВА

та «Хіральність молекул лікарських засобів як фактор їхньої фармакодинаміки, фармакокінетики та токсичності» доцента Іллі ПОДОЛЬСЬКОГО.

У рамках конференції відбулось засідання секції «Перші кроки в науці», у якій були представлені доповіді студентів НФаУ – учасників СНТ кафедр-організаторів, учнів коледжів, ліцеїв та закладів середньої освіти І–ІІІ ступенів.

Матеріали конференції включають тези доповідей викладачів, науковців, студентів закладів вищої освіти, наукових установ та учнів.

Кожен учасник конференції одержав сертифікат.

Електронний варіант збірника матеріалів конференції, сертифікати учасників та відеоматеріали розміщені на сторінці конференції.